Titles you rated
H.I.TRated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 1.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Overprotected KahokoRated ★ 2.5
The Third CharmRated ★ 0.5
Kiss that KillsRated ★ 1.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0