Series
Ratings
515- Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 5.0
RikuohRated ★ 4.0
Strawberry Night: After the Invisible RainRated ★ 2.5- AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 2.5
Unsolved CasesRated ★ 2.5
EndeavourRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
Reibai Tantei Jozuka HisuiRated ★ 2.5
Jikou Keisatsu HajimemashitaRated ★ 4.0
Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
My Dangerous WifeRated ★ 2.5
ST MPD Scientific Investigation SquadRated ★ 2.0- Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.0
- YipsRated ★ 3.0
Knockin' on Locked DoorRated ★ 2.0
If Talking PaidRated ★ 3.0
Jikou KeisatsuRated ★ 3.5
Alibi BreakerRated ★ 1.0
Logically Impossible! Detective Ryoko Kamizuru Is on the CaseRated ★ 4.0