Series
Ratings
75- The Glory Part 2Rated ★ 2.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5- Better Call SaulRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5