Series
Ratings
269- Battle of FatesRated ★ 3.5
- Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
- Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
- The Art of SarahRated ★ 3.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
A ConfessionRated ★ 4.0- MaidRated ★ 5.0
- Agatha All AlongRated ★ 4.0
- The Diplomat Season 3Rated ★ 3.0
- The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
- The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
- As You Stood ByRated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- The Price of ConfessionRated ★ 2.5
The Morning Show Season 3Rated ★ 3.5
The Morning ShowRated ★ 3.5
The Morning ShowRated ★ 5.0