Series
Ratings
249
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0- Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
- Heart Signal Season 4Rated ★ 2.5