Series
Ratings
20- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- The 8 ShowRated ★ 3.5
- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Halo Season 1Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0- Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 5.0
- 3%Rated ★ 4.5
- 3%Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0