Series
Ratings
64- The Great Gye Choon-binRated ★ 5.0

That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5- In Time With YouRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
Precious FamilyRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
Marry Him If You DareRated ★ 4.0
One Warm WordRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 4.0