Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0