Series
Ratings
51
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 1.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5