Titles you rated
MissingRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Ouija: Origin of EvilRated ★ 2.0
DevilRated ★ 3.5
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 2.5- CadaverRated ★ 2.0
The StrangersRated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 2.5
VoiceRated ★ 2.5
AloneRated ★ 2.5
Ringu 2Rated ★ 1.5
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 1.5
The EyeRated ★ 2.0
The CaveRated ★ 1.5
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 2.5
The Purge: AnarchyRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0
The OrphanageRated ★ 3.0