Series
Ratings
12
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
War of MoneyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
DEATH NOTERated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0