Series
Ratings
21
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DEATH NOTERated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0