Series
Ratings
89- She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5
- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 5.0
Under the DomeRated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.5
HorimiyaRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 3.0
StartupRated ★ 3.0
My Golden LifeRated ★ 3.0- Problem Child in HouseRated ★ 3.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 3.5- White ChristmasRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 3.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0