Series
Ratings
42
StrangerRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Fate/stay nightRated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
MemoryRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
A Certain Scientific Railgun T OVA OVA OVARated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5