Series
Ratings
12
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 5.0
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.5
LutherRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 3.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0