Series
Ratings
37- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Seolganghwa: snowdropRated ★ 0.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 4.5
BakemonogatariRated ★ 4.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 4.0
Rumic Theater: Mermaid's ForestRated ★ 4.0
Rumic TheaterRated ★ 5.0
Dr. RintarōRated ★ 3.5- Tales of Zestiria: The CrossRated ★ 3.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Gargantia on the verdurous PlanetRated ★ 4.5
トップをねらえ2!Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.0