Series
Ratings
20- Low LifeRated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
- 태풍상사Rated ★ 4.0
- UntamedRated ★ 2.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- The BequeathedRated ★ 3.0
- BeckhamRated ★ 5.0
- Narco-SaintsRated ★ 2.0
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
- The Silent SeaRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0- The CompanyRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0