Series
Ratings
109
Little Witch AcademiaRated ★ 5.0
Soul EaterRated ★ 4.0
Zettai KareshiRated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 5.0
Empress CheonchuRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Solomon's PerjuryRated ★ 5.0- Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
- Abnormal SummitRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
The Future DiaryRated ★ 3.0
Digimon FrontierRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.0
절원의 템페스트Rated ★ 5.0
Eureka Seven AORated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.5