Series
Ratings
223- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- Lovely RunnerRated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- LTNSRated ★ 4.0
- A Shop for KillersRated ★ 3.5
- Loki Season 2Rated ★ 3.5
- Poker FaceRated ★ 3.5
- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
- Secret InvasionRated ★ 2.5
- Ms. MarvelRated ★ 3.5
- Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
- A Time Called YouRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.5- D.P. Season 2Rated ★ 2.5
- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5