Series
Ratings
182
The Umbrella AcademyRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
The Tale of NokduRated ★ 4.0- The Legend of Hao LanRated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 3.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5- Conspiracy in the CourtRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
Legend of Mi YueRated ★ 4.0
Lost in AustenRated ★ 3.5