Series
Ratings
23- The ResidenceRated ★ 4.5
- A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
New AmsterdamRated ★ 4.0- High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
- The Silent SeaRated ★ 1.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
- So Not Worth ItRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0- High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0