Series
Ratings
280- Again, My LoveRated ★ 4.0
- Angel's ChoiceRated ★ 3.5
The MissingRated ★ 4.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.5
War of the RosesRated ★ 5.0
How to Meet a Perfect NeighborRated ★ 2.0
Who Are You?Rated ★ 2.5
Love & LawRated ★ 3.5
Invincible Lee Pyung KangRated ★ 2.5
The DuoRated ★ 3.5- Birdie BuddyRated ★ 1.0
Call of the CountryRated ★ 3.5- Little Girl KRated ★ 3.5
In-soon Is PrettyRated ★ 4.0
ResetRated ★ 3.0
When It's At NightRated ★ 4.0
Detectives in TroubleRated ★ 3.0
Yellow HandkerchiefRated ★ 3.5
Swallow the SunRated ★ 3.0
Friend, Our LegendRated ★ 4.0