Series
Ratings
46- Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
- The Silent SeaRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 2.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
PinocchioRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Lovers of MusicRated ★ 1.5
White CollarRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 4.0