Series
Ratings
116- Abnormal SummitRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 2.0- The Outstanding WomanRated ★ 3.0
Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5- Between Friendship and LoveRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Love Strikes!Rated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 1.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0- Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5