Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0- Andrea Bocelli: Love In PortofinoRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5