Series
Ratings
139
Familiar WifeRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 4.0
- Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 4.0
Youth Over FlowersRated ★ 4.5- Grandpas Over Flowers ReturnsRated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers - SpainRated ★ 4.5
Grandpas Over Flowers GreeceRated ★ 4.5
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 4.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Man to ManRated ★ 3.5
TruthRated ★ 4.0- King and QueenRated ★ 4.0
Galaxy Express 999Rated ★ 4.0