Series
Ratings
52- Narco-SaintsRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 4.0
Merry MaryRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5