Series
Ratings
58
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
HyenaRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.5
War of MoneyRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 1.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5