Series
Ratings
212
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
Fate/strange Fake -Whispers of Dawn-Rated ★ 3.5
Fate/EXTRA Last EncoreRated ★ 2.0
Uncle From Another WorldRated ★ 3.5- Tekken: BloodlineRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
The Piano ForestRated ★ 4.0
The New Prince of TennisRated ★ 3.5
MediumRated ★ 3.5
Kino's Journey: The Beautiful WorldRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 4.0
How Heavy Are the Dumbbells You Lift?Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0