Series
Ratings
150
Hey Handsome!Rated ★ 4.0
Trillion GameRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0- Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
- ErasedRated ★ 3.0
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
RikokatsuRated ★ 4.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0- Singles' InfernoRated ★ 4.0
Komi Can't CommunicateRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Our Sister's SoulmateRated ★ 4.0
A Day-off of Kasumi ArimuraRated ★ 3.5
Pui Pui MolcarRated ★ 1.5
SignalRated ★ 5.0
CRISIS: Special Security SquadRated ★ 5.0
The Quintessential QuintupletsRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 4.0