Movies
Ratings
3170
Project Hail MaryRated ★ 2.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 1.5- Irma VepRated ★ 4.0
JallikattuRated ★ 3.5
Time WalkerRated ★ 2.5
Cry-BabyRated ★ 3.0
ChaosRated ★ 3.0
NarcRated ★ 2.0
Hyouka: Forbidden SecretsRated ★ 3.0
Silver SpoonRated ★ 3.0
机のなかみRated ★ 3.5- MerichinRated ★ 3.0
Raw SummerRated ★ 3.5
The Gleaners & IRated ★ 2.5
Pretty in PinkRated ★ 2.0- Eat the RichRated ★ 1.0
The Ninth ConfigurationRated ★ 5.0
Big GunsRated ★ 4.0
The LibertineRated ★ 2.5
The Empty CanvasRated ★ 3.5