Series
Ratings
10
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0