Series
Ratings
16- KiddingRated ★ 5.0
- KiddingRated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
DororoRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Mushi-Shi Special: The Shadow That Devours the SunRated ★ 5.0
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 5.0
Mushi-ShiRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
Galaxy Express 999Rated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
RootsRated ★ 5.0