Series
Ratings
18
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 4.5
동창생 ~ 사람은 세 번 사랑을 한다 ~Rated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Bloody MondayRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The Hours of My LifeRated ★ 3.0
울지마, 하라짱Rated ★ 3.5
The Files of Young Kindaichi NeoRated ★ 3.5
Testimony of NRated ★ 4.0
Shotenin Michiru no Mi no UebanashiRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 1.0
The HeirsRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0