Series
Ratings
29- Takopii's Original SinRated ★ 5.0
- Mr. PlanktonRated ★ 2.5
- Queen of TearsRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 5.0
The Office Blind DateRated ★ 4.5- Green Mothers ClubRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0- FollowersRated ★ 3.0
The Bachelorette Japan Season 1Rated ★ 3.5
The Naked DirectorRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Your Turn To KillRated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
OuroborosRated ★ 2.0
FIRST CLASSRated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 2.5
The Last CinderellaRated ★ 3.5
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.5