Series
Ratings
124
UnnaturalRated ★ 5.0
BANANA FISHRated ★ 4.0
World TriggerRated ★ 4.0
カペタRated ★ 3.0- Gurazeni: Money PitchRated ★ 4.0
KinnikumanRated ★ 3.0
Revolutionary Girl UtenaRated ★ 4.0
Yurikuma ArashiRated ★ 4.0
Mr. Osomatsu Season 2Rated ★ 4.0
Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 4.0
Danganronpa 3: The End of Hope's Peak Academy - Hope ArcRated ★ 3.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.0
ChäoS;HEAdRated ★ 3.0
You're Being Summoned, Azazel-san ZRated ★ 4.0
Ashita no Joe 2Rated ★ 4.0
The Tatami GalaxyRated ★ 4.0
Dear BrotherRated ★ 4.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 2.0