Series
Ratings
568- Sadou 2025 SpecialRated ★ 4.0
- Sadou Off-RoadRated ★ 4.0
- SANCTUARYRated ★ 4.0
- Dan Da DanRated ★ 4.5
- Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.0
- Your Friendly Neighborhood Spider-Man Season 1Rated ★ 5.0
- Spider-Man and His Amazing FriendsRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 4.0- The Road to Red Restaurant Kaimaku-henRated ★ 2.5
- The Road to Red Restaurant 2024Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0- What If...? Season 3Rated ★ 4.0
- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 4.5
- Sadou 2024 SPRated ★ 4.5
- Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 4.5
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.5- Sadou 2023 SPRated ★ 5.0
Nani ka Okashi Season 2Rated ★ 4.0- I Am Groot Season 2Rated ★ 3.0