Series
Ratings
23- Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
- AsuraRated ★ 3.5
Like AsuraRated ★ 3.5
アカギRated ★ 3.5
The Animal TrailRated ★ 3.5
大地の子Rated ★ 3.5
白洲次郎Rated ★ 3.5- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- Death Note Relight 2: L's SuccessorsRated ★ 3.0
Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 3.0
Lupin the Third: Walther P38Rated ★ 2.5
Miami ViceRated ★ 4.0
SetoUtsumiRated ★ 4.0
HagetakaRated ★ 4.5
Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 3.0
流星ワゴンRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0
DEATH NOTERated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 2.5