Movies
Ratings
1048- Night FliersRated ★ 4.0
Crooked HouseRated ★ 5.0- ZygoteRated ★ 4.5
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 2.0
House of SayuriRated ★ 5.0- The ApartmentRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
Encounters of the Spooky KindRated ★ 5.0
The LighthouseRated ★ 4.0
PontypoolRated ★ 5.0
The Haunting in ConnecticutRated ★ 3.5- Our springRated ★ 5.0
- UnleashedRated ★ 5.0
The Quiet OnesRated ★ 5.0
The Lady VanishesRated ★ 4.0
D-RailedRated ★ 5.0
DeadstreamRated ★ 4.0
Big Ass Spider!Rated ★ 5.0
Carnival of SoulsRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 2.5