Series
Ratings
143- See You in My 19th LifeRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 3.5- CelebrityRated ★ 3.5
- Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.5
- True to LoveRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 4.0- Call It LoveRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 4.0
When the Weather is FineRated ★ 3.0- The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Through the DarknessRated ★ 4.5- To My StarRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 5.0