Series
Ratings
32
Fight For My WayRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 4.0- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
- Witch HuntRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.0- Crime Scene 3Rated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0