Series
Ratings
19
The Young PopeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
BarakamonRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.0- Lucky LouieRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0- Witch HuntRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5