Series
Ratings
20- Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 2.5