Series
Ratings
22- The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
- The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
- The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
- The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
High KickRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0- Witch HuntRated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 3.0
The Lost RoomRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 2.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0