Series
Ratings
12
The Office Season 1Rated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0