Titles you rated
- Delicious GuysRated ★ 4.0
- Real MenRated ★ 1.0
Planet EarthRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0- JTBC LectureRated ★ 4.5
- Abnormal SummitRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5- Movie RoomRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.5