Series
Ratings
33- You and Everything ElseRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Night OfRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
- Sharp3Rated ★ 5.0
Sharp2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 3Rated ★ 2.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0