Series
Ratings
231
Grand Maison TokyoRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- Queen MantisRated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- 어른 김장하Rated ★ 5.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5