Series
Ratings
45- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
MaskRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0