Series
Ratings
97
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
GloriaRated ★ 2.5
Strike LoveRated ★ 3.5
Swallow the SunRated ★ 3.5
Yeon GaesomunRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 2.0
Flames of DesireRated ★ 3.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.0
Hooray for LoveRated ★ 3.5
Lights and ShadowsRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 3.5
Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 4.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.5
Paradise RanchRated ★ 2.0